Haftanın Yeni Filmleri 23.07.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.04.2021 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Neil Burger
 

 

Gezginler
Voyagers

Özel olarak yetiştirilmiş bir grup genç astronot, uzaydaki bir gezegene koloni kurmak için gönderilir. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve görevin karanlık yüzü ortaya çıkar.

With the future of the human race at stake, a group of young men and women, bred for intelligence and obedience, embark on an expedition to colonize a distant planet. But when they uncover disturbing secrets about the mission, they defy their training and begin to explore their most primitive natures.  As life on the ship descends into chaos, they're consumed by fear, lust, and the unsatiable hunger for power. Written and directed by Neil Burger (Limitless, The Illusionist), the film stars Tye Sheridan (The X-Men franchise), Lily-Rose Depp (Savage), Fionn Whitehead (Dunkirk), Chanté Adams (Roxanne, Roxanne), Isaac Hempstead Wright ('Game of Thrones'), Viveik Kalra (Blinded by the Light), Archie Madekwe (Midsommar), Quintessa Swindell (Trinkets), Madison Hu ('Bizaardvark'), and Colin Farrell (The Gentlemen).

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Sci-Fi
Süre : 108 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Çekya Romanya Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Neil Burger
Senaryo : Neil Burger
Müzik : Trevor Gureckis
Görüntü Yönetimi : Enrique Chediak
Kurgu : Naomi Geraghty
Sanat Yönetimi : Luca Bucura, Grigore Puscariu, Carmen Ratoi, Vlad Roseanu.
Oyuncular : Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Chanté Adams, Quintessa Swindell, Archie Madekwe, Isaac Hempstead Wright, Viveik Kalra , Madison Hu, Archie Renaux, Wern Lee, Colin Farrell, April Grace, Laura Dreyfuss, Veronica Falcón, Patrick Bucur, Rufus Bateman, Jaquelin Capusan, Rafi Wilder, Antonia Dragoman, Lou Llobell, Reda Elazouar, Mariska Ariya, Theodor Soptelea, Andrei Cristian Anghel, Vu Hoang Viet,Saleh Mohamed Daoud, Pan Jiaqia ng, Nicholas Samuel Sealey, Elena Raducanu, Ioana Brumar, Julienne Kadima, Phan T. Thao,Petruta Petrea, Victoria Ecaterina Moraru, Irina Artenii, Ioana Teodora Nimigean, Hoang Anh Nguyen.
Yapımcı Firma : AGC Studios, Fibonacci Films, Freecs Films, Icon Films, Ingenious Media, Nota Bene Productions, Stillking Films, Thunder Road Pictures.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır