Haftanın Yeni Filmleri 23.07.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.06.2020 - İsveç)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Everardo Gout
 

 

Arınma Gecesi Sonsuza Dek
The Forever Purge

Following the record-breaking success of 2018's The First Purge, which became the highest-grossing film in the notorious horror series, Blumhouse Productions and Platinum Dunes returns with a terrifying new chapter, written by franchise creator James DeMonaco (writer/director of The Purge, The Purge: Anarchy and The Purge: Election Year), centered on America's annual 12-hour lawless rampage. The Untitled Next Purge Chapter from producer Jason Blum (Halloween, The Purge), Man In A Tree duo DeMonaco and Sebastien K. Lemercier (Assault on Precinct 13, The Purge TV series), and Platinum Dunes partners Michael Bay, Brad Fuller and Andrew Form, will be released in North America on July 10, 2020. 

All the rules are broken as a sect of lawless marauders decides that the annual Purge does not stop at daybreak and instead should never end.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Horror Thriller
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Meksika Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Everardo Gout
Senaryo : James DeMonaco
Müzik : The Newton Brothers
Görüntü Yönetimi : Luis David Sansans
Kurgu : Todd E. Miller, Vincent Tabaillon.
Sanat Yönetimi : Susan Alegria, Clint Wallace.
Oyuncular : Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda, Will Patton, Gregory Zaragoza, Sammi Rotibi, Will Brittain, Gary Nohealii, Joe Nin Williams, Dan Mast, Kacey Montoya, Joshua Dov, Annie Little, Lupe Carranza, Steve Kuzj, LaSaundra Gibson, Hope Lauren.
Yapımcı Firma : Universal Pictures, Platinum Dunes, Blumhouse Productions, Man in A Tree.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 18+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır