Haftanın Yeni Filmleri 27.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.10.2020 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Victor Català
 

 

Şeytan Oyunu
The 100 Candles Game

Bir grup arkadaş korkunç bir oyunda korkularıyla yüzleşmek zorunda kalırlar. Yüz mumdan oluşan bir dairenin içinde oturmalı ve aldıkları her mumda bir hikâye anlatmalıdırlar. Hikâyeler anlatılıp mumlar söndüğünde garip olaylar olmaya başlayacaktır.

A group of friends reunited to play a game. Each one of them spect to get something about it. The rules of the game are to tell a story of horror for each candle.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 100 dakika
Ülke : Yeni Zelanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Victor Català, Brian Deane, Oliver Lee Garland, Guillermo Lockhart, Tony Morales, Nicolás Onetti, Nicholas Peterson, Daniel Rübesam, Christopher West.
Senaryo : Mauro Croche, Guillermo Lockhart.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Carlos Goitia, Luciano Montes de Oca.
Kurgu : Martín Canalicchio, Carlos Goitia.
Sanat Yönetimi : Paola Tolosa
Oyuncular : Magui Bravi, Luz Champané, Amparo Espinola, Clara Kovacic, Agustin Olcese, Amy Smart, James Wright.
Yapımcı Firma : Black Mandala
İthalatçı Firma : Atlantik Medya
Dağıtımcı Firma : TME Films
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır