Haftanın Yeni Filmleri 27.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.01.2021 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kyle Rankin
 

 

Survivor - Koş Saklan Dövüş
Run Hide Fight

Zoe, annesinin ölümünden sonra hayatının çok zor bir döneminden geçen genç bir kızdır. Kafasını dağıtmak için özel kuvvetlerin eski bir üyesi olan babası Todd ile birlikte ava çıkar. Zoe, bu sırada öğrendiklerini aklına dahi gelmeyecek bir durumda kullanmak zorunda kalır. Bir grup çocuk, okul binasını kuşatınca Zoe, hem kendi hem de sınıf arkadaşlarının hayatı için zorlu bir savaşa girişir.

17-year-old Zoe Hull uses her wits, survival skills, and compassion to fight for her life, and those of her fellow classmates, against a group of live-streaming school shooters.17-year-old Zoe Hull uses her wits, survival skills, and compassion to fight for her life, and those of her fellow classmates, against a group of live-streaming school shooters.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action
Süre : 109 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kyle Rankin
Senaryo : Kyle Rankin
Müzik : Mondo Boys
Görüntü Yönetimi : Darin Moran
Kurgu : Matthew Lorentz
Sanat Yönetimi : Elliott Gilbert
Oyuncular : Thomas Jane, Radha Mitchell, Isabel May, Eli Brown, Olly Sholotan, Treat Williams, Barbara Crampton, Cyrus Arnold, Britton Sear, Catherine Davis, Kenneisha Thompson, Zachary Le Vey, Shelby Mayes, Cindy Vela, Tom Williamson, Joel Michaely, Desirée Fultz, Taylor Harris, Nate Boyer, Matthew Roy, CG Lewis, Corin Nemec, Ashley Wood, Desarae A. Dotson, Phuong Kubacki, Grady McCardell, James Healy Jr., Sahara Ale, Garrett Schenck, Dawn Reavis, Linda Eicher, David Docobo, Nicci Bates, Danielle Hawthorne, Billionna Olivia Reyes, J.W. Hutson, Nicole Marie Johnson, Zahran Anwar, Bryan Massey, Amy Tang, Chandel Burgess, Dan Elijah Rudin, Miki Sun, Sergio John Myers, Carlos Sepulveda, Mary Deese, Gerardo Davila, Tori Carew, Brandon Germaine, Abby Miner, Yasmine Ryback.
Yapımcı Firma : Bonfire Legend
İthalatçı Firma : Ela Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır