Haftanın Yeni Filmleri 27.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.08.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mohsen Rabiei
 

 

Yıldönümü
Yıldönümü

Eda ile Tekin yeni evli bir çifttir. Yoğun çalışan Tekin erkenden işe gitmekte Eda ise gün boyu evde onu beklemektedir. Bir süre sonra monotonlaşan ilişkilerini canlandırmak isteyen Eda, 2. Evlilik Yıldönümünde Tekine sürpriz yapmak ister. Tüm dostlarını telefonla arıyarak gece için onları hazırlayacağı partiye davet eder. Fakat aklında sürekli geçmişin hesaplaşmasını yapmaktadır. Kendini, evliliklerini, Tekini ve iş arkadaşlarını sorgularken bir yandan da hazırlık yapar. Akşam olduğunda onu acı bir sürpriz bekliyordur. Tekin ile yüzleştiğinde gerçeği görebilecek midir?

Yıl Dönümü, zamanla evlilikleri monotonlaşan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Eda ile Tekin evli bir çiftir. Tekin günün önemli bir kısmıbnı işte geçirirken Eda da gün boyu evde kocasının eve gelmesini bekler. Zamanla ilişkilerinin monotonlaşması üzerine Eda, ikinci evlilik yıl dönümleri için bir sürpriz yapmaya karar verir. Tüm dostlarını arayan Eda, onları düzenleyeceği partiye davet eder. Parti için hazırlık yapan Eda, bu sırada kocasını, evliliklerini ve kendisini sorgulamaya başlar. Akşam olup, parti başladığında Eda kendisini kötü bir sürprizin içerisinde bulur. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mohsen Rabiei
Senaryo : Mohsen Rabiei
Müzik : Nima Nurmohammadi
Görüntü Yönetimi : Esat İnci
Kurgu : Murat Akdemir
Sanat Yönetimi : Kübra Kılınçarslan
Oyuncular : Cansu Öztekin, Emre Ön, Senem Ön, Caner Şimşek.
Yapımcı Firma : Abbas Peivan Keivani
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır