Haftanın Yeni Filmleri 10.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.10.2020 - Malezya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Brandon Christensen
 

 

Z
Z

Son Durak 2 filmi, Talihsiz Serüvenler Dizisi, Bates Motel ve  Doğaüstü dizilerinden tanıdığımız Keegan Connor Tracy’nin başrolünde olduğu, Still/Born filminin yönetmeninden hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir korku.

A family find themselves terrorized by their eight-year-old son's imaginary friend.

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 83 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Brandon Christensen
Senaryo : Brandon Christensen, Colin Minihan.
Müzik : Brittany Allen
Görüntü Yönetimi : Bradley Stuckel
Kurgu : Brandon Christensen
Sanat Yönetimi : Ben Warren
Oyuncular : Keegan Connor Tracy, Jett Klyne, Sean Rogerson, Sara Canning, Stephen McHattie, Chandra West, Ali Webb, Deborah Ferguson, Luke Moore, Fox Rose, Jayson Therrien, Sarah Munn, Grace Christensen, Kevin Doree, Blaine Schlechter, Gerrick Winston, Addelyn Wharton, Andi Russeu, Andrey Murtda, Ashley Chapman, Bobby MacGreggor, Caitlyn Wray, Carla Doyle, Daren Murray, Declan Laloge, Dylan Smith, Errol Gordey, Evan Stevens, Felisha Peddle.
Yapımcı Firma : Digital Interference Productions, Hadron Films.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır