Haftanın Yeni Filmleri 10.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.09.2021 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Yann Gozlan
 

 

Kara Kutu
Boite Noire
Black Box

Matthieu, yeni bir uçağın ölümcül kazasının arkasındaki nedeni çözme görevinde genç ve yetenekli bir kara kutu analistidir. Dava yetkililer tarafından kapatıldığında Matthieu, kanıtlarda bir yanlışlık olduğunu hissetmekten kendini alıkoyamaz. Parçaları tekrar dinlerken, ciddi anlamda rahatsız edici bazı detaylar tespit etmeye başlar. Bant değiştirilmiş olabilir mi?

A young and talented black box analyst is on a mission to solve the reason behind the deadly crash of a brand new aircraft.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama Thriller
Süre : 129 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Yann Gozlan
Senaryo : Nicolas Bouvet-Levrard, Yann Gozlan, Jérémie Guez, Simon Moutairou.
Müzik : Philippe Rombi
Görüntü Yönetimi : Valentin Féron
Kurgu : Brigitte Moidon
Sanat Yönetimi : Patrick Schmitt
Oyuncular : Pierre Niney, Lou de Laâge, André Dussollier, Sébastien Pouderoux, Olivier Rabourdin, Guillaume Marquet, Mehdi Djaadi, Anne Azoulay, Aurélien Recoing, Grégori Derangère, André Marcon, Octave Bossuet, Marie Dompnier, Philippe Maymat, Boris Ravaine, Lorène Devienne, Claire Viville, Niki Zischka, Pablo Gallego, Mark Baris, Gaël Giraudeau, Sébastien Corona, Antoine Croset, Stéphane Boucher, Adeline Moreau.
Yapımcı Firma : StudioCanal
İthalatçı Firma : Chantier Film
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır