Haftanın Yeni Filmleri 17.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.09.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Fatih Gülaydın
 

 

Azubel
Azubel

Azubel filmi, ruhların ve yolu daha önce buraya düşmüş insanların hapsolduğu evden 7 Büyük Günah’ı işleyip kurtulmaya çalışmalarını konu alıyor.

Our main character Serkan is a youtuber while he was doing a YouTube video where he was answering fan questions a fan named Halit asks strange questions and dares Serkan to go to a house that was haunted by a djin.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fatih Gülaydın
Senaryo : Fatih Gülaydın
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Doğukan Mısır
Kurgu : Murat Akbulut
Sanat Yönetimi : Celal Baran Yıldırım
Oyuncular : Mert Uzunmehmet, Önem Pişkin, Alp Taş, Dilan Ural, Kübra Dinç, Cengiz Çağlayan, Emre Gürkan Bıyık, Samed Yıldırım, Duru Yücel.
Yapımcı Firma : Apollon Film (Mert Uzunmehmet, Doğukan Mısır, Samed Yıldırım, Fatih Gulaydın)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır