Haftanın Yeni Filmleri 17.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.07.2021 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Adam Robitel
 

 

Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası
Escape Room: Tournament of Champions

Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası, bütün dünya da gişe hiti olan ve izleyicileri dehşete düşüren, psikolojik gerilim filmi Ölümcül Labirent / Escape Room’un devamı. Bu bölümde altı kişi istekleri dışında kendilerini yeni bir ölümcül labirentin içinde kilitli bulurlar. Hayatta kalmak için yavaş yavaş ortak noktalarını keşfetmeye başlarlar…ve hepsinin daha önce bu ölümcül labirent oyununu oynadıkları ortaya çıkar.

Six people unwittingly find themselves locked in another series of escape rooms, slowly uncovering what they have in common to survive. Joining forces with two of the original survivors, they soon discover they've all played the game before.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action Adventure Horror Mystery Sci-Fi Thriller
Süre : 88 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Güney Afrika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Adam Robitel
Senaryo : Fritz Böhm, Will Honley, Christine Lavaf, Maria Melnik, Bragi F. Schut, Daniel Tuch, Oren Uziel.
Müzik : John Carey, Brian Tyler.
Görüntü Yönetimi : Marc Spicer
Kurgu : Steve Mirkovich, Peter Pav.
Sanat Yönetimi : Cecelia van Straaten, Mark Walker.
Oyuncular : Taylor Russell, Logan Miller, Thomas Cocquerel, Holland Roden, Indya Moore, Carlito Olivero, Jay Erving, James Frain.
Yapımcı Firma : Columbia Pictures, Original Film, Shaken Not Stirred, Moonlighting Films.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır