Haftanın Yeni Filmleri 24.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.08.2020 - Ukrayna)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tim Hill
 

 

İyi Olan Kazansın
The War with Grandpa

Eşini kaybettikten sonra her şeyden elini eteğini çeken Ed, kızının ısrarıyla onun evine taşınmaya razı olur. Ancak Ed’in gelmesiyle ister istemez evin düzeninde değişiklik yapılmak zorunda kalınır. Peter dedesine verilen odasını geri almak için elinden geleni yapacaktır. Ama henüz Ed’i tanımamıştır. Torununun kurnaz planlarına ve bezdiren oyunlarına karşı Ed’in de eli boş değildir. Beklenmedik numaralara ve taktiklere başvurmaktan sakınılmayan bu kapışmanın galibi bakalım kim olacak?

Upset that he has to share the room he loves with his grandfather, Peter decides to declare war in an attempt to get it back.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Comedy Drama Family
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Birleşik Krallık Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tim Hill
Senaryo : Tom J. Astle, Matt Ember.
Müzik : Aaron Zigman
Görüntü Yönetimi : Greg Gardiner
Kurgu : Peter S. Elliot, Craig Herring.
Sanat Yönetimi : Justin O'Neal Miller
Oyuncular : Uma Thurman, Robert De Niro, Jane Seymour, Christopher Walken, Colin Ford, Laura Marano, Rob Riggle, Cheech Marin, Oakes Fegley, Heather Johansen, Drew Scheid, Veronica Alicino, Isaac Kragten, Jeremy Childs, Suehyla El-Attar.
Yapımcı Firma : Marro Films, Emmett/Furla/Oasis Films,, TRI G, West Madison Entertainment.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır