Haftanın Yeni Filmleri 24.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.09.2020 - Finlandiya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Pierre-Hubert Martin
 

 

Louvre Müzesinde Bir Gece: Leonardo da Vinci
A Night at the Louvre - Leonardo da Vinci

Bir ressam olarak kariyeri, Leonardo'nun resmi diğer tüm disiplinlerin üzerine nasıl yerleştirdiğini ve dünya hakkındaki araştırmasının - onun dediği gibi "resim bilimi"nin - en büyük tutkusu eserlerine hayat vermek olan bir sanatın aracı olduğunu gösteriyor. Bu özel filmin çekimleri sırasında sergi küratörleri tarafından verilen yorumlar, Leonardo'nun sanatsal pratiği ve boyama tekniği hakkında yeni bir anlayış kazandırıyor.

Filmed at night especially for the cinema, this private guided tour of the Leonardo da Vinci exhibition, designed and curated by the Louvre Museum, is a unique opportunity to contemplate the painter's most beautiful works up close. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Music Art
Süre : 90 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Pierre-Hubert Martin
Senaryo : Pierre-Hubert Martin
Müzik : Gaël Eléon
Görüntü Yönetimi : Sylvain Séchet
Kurgu : Gaël Eléon
Sanat Yönetimi : Pierre-Hubert Martin
Oyuncular : Vincent Delieuvin, Frank Louis, Pierre-Hubert Martin
Yapımcı Firma : Pathé
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır