Haftanın Yeni Filmleri 08.10.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.10.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tahir Tahiroviç
 

 

Fulya
Fulya

Azerbaycan'ın  44 günlük Vatan Savaşı döneminde görev yapan muhabir Fulya Öztürk ve kameraman Halil Kahraman'ın yaşadıklarını ele almaktadır. Azerbaycan halkının savaş süresince çektiği acılar, üzüntüler, yıkımlar ve sonunda gelen zafer…

The documentary tells the experiences of reporter Fulya Öztürk and cameraman Halil Kahraman who served during the 44-day Homeland War in Azerbaijan. In this documentary, reporter Fulya Öztürk and cameraman Halil Kahraman convey to the audience what they went through during the war, the pains, sorrows, destructions and the final victory of the Azerbaijani people with never-before-published footage.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Documentary Action War
Süre : 84 dakika
Ülke : Türkiye Azerbaycan
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Aykut Taşkın, Tahir Tahiroviç.
Senaryo : Aykut Taşkın
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Cengizhan Durmaz
Kurgu : Kenan M. Doğru
Sanat Yönetimi : Tahir Tahiroviç
Oyuncular : Fulya Öztürk, Halil Kahraman.
Yapımcı Firma : Azerbaycan Film, Dada Vision. (Özcan Dada, Fariz Ahmedov)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır