Haftanın Yeni Filmleri 08.10.2021

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Oğuzcan Ulu
 

 

Cinni: Kabus
Cinni: Kabus

Gördüğü kabuslarla uyanan Ezgi, içinden çıkılmaz bir hale girmiştir. Rüyalarında kendisine verilmek istenen mesajı araştırmaya başlar. Babasının ölümünün arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışırken cinlerin odak noktası haline gelir. Aklını kaybetmekle gerçeği aramak arasında bir seçim yapması gerekir.

Ezgi, who constantly wakes up with nightmares and tries to illuminate her father's death, tells about the events that developed after being haunted by demons...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 70 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehmet Kütük
Senaryo : Uğurcan Cengiz
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Özgür İzçimen, Necmeddin Urar.
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Cemre Can Saatçi, Çimen Çetin, Hakan Karakuş, Nizamettin Kalkan, Yusuf Delibaş, Oğuzcan Ulu, Savaş Özkul.
Yapımcı Firma : Skypic Films, Kalem Film. (Yahya Al)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 18+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır