Haftanın Yeni Filmleri 08.10.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.09.2021 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mick Ramgrab
 

 

Paranormal Hikayeler
Asylum

Kötü bir hayatı olan ve hayatını stand-up gösterileriyle devam ettiren Brandon, son komedi gösterisine çıktığı akşam, hikâyeleri ve esprileri anlattıkça, bu hikâyelerin geçmişiyle güçlü bir ilişkisi olduğunu fark eder. Her anlattığı hikâyeden sonra henüz tamamlanmış hikâyeden ilham alan makyajıyla yeniden ortaya çıkar ve anlattığı hikâyelerin sonunda birbiriyle bağlandığını fark eder. Her hikâye geçmişinden izler taşımaktadır. Peki ya sonra…

Five friends go for a college party in a abandoned clinic, were they unknowingly awaken evil spirits.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 57 dakika
Ülke : Hollanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mick Ramgrab
Senaryo : Arthur Desel, Mick Ramgrab, Solin Wanders.
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Solin Wanders, Sophie Wouters, Floor Cronenberg, Arthur Desel, Tobias Linsewski, Franka Beijers, Gwen Koorevaar, Radboud Wanders.
Yapımcı Firma : Mixolet (Mick Ramgrab)
İthalatçı Firma : Atlantik Medya
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 18+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır