Haftanın Yeni Filmleri 12.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.11.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Deniz Coşkun
 

 

4N1K Düğün
4N1K Düğün
4N1K 3: Düğün

Sonunda efsane aşk mutlu finale yaklaşmış, Yaprak ve Ali’nin evliliğe adım atacakları gün gelip çatmıştır. Annesinin düğünden beklentileri yüzünden hayatı cehenneme dönen Yaprak, geçirdiği kaza sonucu hafızasını yitirip on yedi yaşına döner. Ali, nikaha saatler kala Yaprak’ın aşkını tekrar kazanmaya çalışırken ona bu macerada destek olan çetenin diğer üyeleri de geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Finally, the legendary love has approached the happy finale, and the day has come when Yaprak and Ali will step into marriage. Leaf, whose life has turned into hell because of her mother's expectations from the wedding, loses her memory as a result of an accident and turns 17 years old.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Romance Comedy Youth
Süre : 89 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Deniz Coşkun
Senaryo : Deniz Coşkun
Müzik : Fuat Güney
Görüntü Yönetimi : Mehmet Başbaran
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakuş.
Yapımcı Firma : Fabrika Yapım, TAFF. (Öner Arslanel)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A 10+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır