Haftanın Yeni Filmleri 05.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.07.2021 - İsrail)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Nadav Lapid
 

 

Ahed'in Dizi
Ha'berech
Ahed's Knee

İsrailli yönetmen, kendisini iki amansız savaşın ortasında bulur. Adam, bir yandan ülkesinin özgürlüğünün ölümüne karşı savaşırken bir yandan da annesinin hastalığıyla yüzleşmek zorunda kalır.

An Israeli filmmaker throws himself in the midst of two battles doomed to fail: one against the death of freedom, the other against the death of a mother.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama
Süre : 109 dakika
Ülke : Fransa İsrail Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nadav Lapid
Senaryo : Haim Lapid, Nadav Lapid.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Shai Goldman
Kurgu : Nili Feller
Sanat Yönetimi : Omri Yekutieli
Oyuncular : Avshalom Pollak, Nur Fibak, Oded Azulay, Michal Benkovitz Sasu, Roni Boksbaum, Pnina Bradt Tzedaka, Itay Dalumi, Itay Elal, Amit Elimetelech, Mili Eshet, Rony Gammer, Yahel Hayat, Raviv Hecht, Yoram Honig, Arik Jack, Inbal Katzen, Yonatan Kugler, Daniel Lani, Daniel Lavid, Tzufit Lazara, Liron Levi, Amit Magnesi, Amir Major, Gal Markado, Oded Menaster, Noy Mishon, Oshrat Paz, Naama Preis, Noah Lapid Preis, Neta Roth, Ligal Segal, Orit Shahaf, Shira Shaharabany, Amir Shoshani.
Yapımcı Firma : Arte France Cinéma, Decia Films, Komplizen Film, Les Films du Bal, Pie Films, ZDF/Arte.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır