Haftanın Yeni Filmleri 12.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.10.2021 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Edgar Wright
 

 

Dün Gece Soho'da
Last Night in Soho

Edgar Wright’ın psikolojik gerilim filmi, moda tasarımı tutkunu genç bir kızın, gizemli bir şekilde 1960’lara giderek idolü olan büyüleyici bir şarkıcı özentisine rastlayışını konu alıyor. Fakat 1960’ların Londrası hiç de göründüğü gibi değildir ve zaman, karanlık sonuçlarla dağılmaktadır…

An aspiring fashion designer is mysteriously able to enter the 1960s where she encounters a dazzling wannabe singer. But the glamour is not all it appears to be and the dreams of the past start to crack and splinter into something darker.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama Horror Mystery
Süre : 116 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Edgar Wright
Senaryo : Edgar Wright, Krysty Wilson-Cairns.
Müzik : Steven Price
Görüntü Yönetimi : Chung-hoon Chung
Kurgu : Paul Machliss
Sanat Yönetimi : Victoria Allwood, Tim Blake.
Oyuncular : Thomasin McKenzie, Aimee Cassettari, Rita Tushingham, Michael Ajao, Synnove Karlsen, Jessie Mei Li, Kassius Nelson, Rebecca Harrod, Alan Mahon, Connor Calland, Pauline McLynn, Josh Zaré, Terence Stamp, Jacqui-Lee Pryce, Elizabeth Berrington, Diana Rigg, James Phelps, Oliver Phelps, Anya Taylor-Joy, Beth Singh, Paul Brightwell, Will Rogers, Matt Smith, Terence Frisch, Celeste Dring, Jeanie Wishes, Andrew Bicknell, Adam Sopp, Richard Corgan.
Yapımcı Firma : Complete Fiction, Film4, Focus Features International, Perfect World Pictures, Working Title Films.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır