Haftanın Yeni Filmleri 12.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.09.2021 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Greg Tiernan, Conrad Vernon.
 

 

Addams Ailesi 2
The Addams Family 2

Animasyon komedinin devam filmi Addams Ailesi 2’de herkesin favorisi olan ürkütücü aile geri dönüyor. Bu yeni filmde Morticia ile Gomez’i, çocukları büyüdüğü, aile yemeklerini ektikleri ve “çığlık süresi”ni tümüyle kullandıkları için çılgına dönmüş bir halde buluruz. Aralarındaki bağı yeniden kurmak için Wednesday, Pugsley, Fester amca ve ekibi perili karavanlarına doldurup son bir sefil aile tatili için yola düşerler. Amerika’nın diğer ucuna doğru çıktıkları macera, onları kendi ortamlarından çıkarır ve ikonik kuzenleri ’Şey’ ve acayip yeni karakterlerle komik çatışmalara sokar. Yanlış giden ne olabilir ki?

The Addams get tangled up in more wacky adventures and find themselves involved in hilarious run-ins with all sorts of unsuspecting characters. Sequel to the 2019 animated film, 'The Addams Family'.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 112 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Greg Tiernan, Conrad Vernon.
Senaryo : Dan Hernandez, Benji Samit, Ben Queen, Susanna Fogel.
Müzik : Jeff Danna, Mychael Danna.
Görüntü Yönetimi : Alaa Afifah
Kurgu : Ryan Folsey
Sanat Yönetimi : Kathleen Shugrue, Chris Souza.
Oyuncular : Seslendirme: Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Javon 'Wanna' Walton, Nick Kroll, Snoop Dogg, Bette Midler, Conrad Vernon, Bill Hader, Wallace Shawn, Brian Sommer, Griffin Burns, Courtenay, Ted Evans, Cherami Leigh, Mary Faber, Ava Luna Floisand, Kyla Pratt, Charlet Takahashi Chung, Kyle Chapple, Peter James King, Bryson Quinn, Joel Phillips.
Yapımcı Firma : BRON Studios, BermanBraun, Bron Creative, Cinesite Animation, Creative Wealth Media Finance, Glickmania, Metro-Goldwyn-Mayer, The Jackal Group.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır