Haftanın Yeni Filmleri 26.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.08.2021 - Endenozya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Kenji Nagasaki
 

 

My Hero Academia The Movie: World Heroess Mission
Boku no Hero Academia The Movie

Özgünlüklere karşıtı bir terörist tarikatı, insanların güçlerinin çılgınca kontrolden çıkmasına neden olan bir gaz salarak bir şehri yok eder. Japonya'nın en cesur kahramanları tarikatın başındaki kişiyi bulmak ve onu adalete teslim etmek için dünyanın dört bir yanına dağılırlar. Endeavour'un ekibinin bir parçası olarak Deku, Bakugo ve Todoroki, Avrupa ülkesi Otheon'a seyahat eder. Ancak sonu kötü biten bir soygunu engelledikten sonra, Deku kendisini toplu cinayetle suçlanmış ve yannda beş para etmez bir suçluyla birlikte kaçarken bulur - artık Otheon'un polis gücü de teröristler de Deku'nun peşindedir.

Deku and All Might receive an invitation to I-Expo, The World's Leading Exhibition of Quirk Abilities and Hero Item Innovations. Amid the excitement, Deku meets a girl who is Quirkless, just like he once was. Suddenly, I-Expo's Top-Of-The-Line Security System gets hacked by villains and a sinister plan is set in motion. It's a serious threat to Hero Society and one man holds the key to it all.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure Action
Süre : 94 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kenji Nagasaki
Senaryo : Yôsuke Kuroda
Müzik : Yuki Hayashi
Görüntü Yönetimi : Mayuko Furumoto
Kurgu : Jeremy Jimenez, Daniel Mancilla.
Sanat Yönetimi : Takashi Aoi, Hiroshi Gôroku, Yumiko Kondo.
Oyuncular : Seslendirme: Daiki Yamashita, Nobuhiko Okamoto, Yûki Kaji, Tetsu Inada, Yûichi Nakamura, Yoshimasa Hosoya, Ryô Yoshizawa, Arisa Sekine, Megumi Hayashibara, Yoko Honna, Kazuya Nakai.
Yapımcı Firma : Justin Cook, Michael Harcourt.
İthalatçı Firma : Mars Production
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır