Haftanın Yeni Filmleri 03.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.04.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Walt Becker
 

 

Clifford: Büyük Kırmızı Köpek
Clifford the Big Red Dog

Ortaokul öğrencisi Emily Elizabeth (Darby Camp), kendisine küçük ve kırmızı bir köpek yavrusu hediye eden büyülü bir hayvan kurtarıcısı (John Cleese) ile tanıştığında, New York City'deki küçük dairesinde on metrelik dev bir köpek ile karşılaşabileceğini hiç tahmin etmemişti. Bekar annesi (Sienna Guillory) iş için uzaktayken, Emily ve eğlenceli ama çoğu zaman içinden geldiği gibi davranabilen amcası Casey (Jack Whitehall), heyecan dolu bir maceraya atılacak. Eğitici kitap karakterine dayanarak uyarlanan Clifford, dünyaya sevginin büyüklüğünü öğretecek! 

A young girl's love for a tiny puppy named Clifford makes the dog grow to an enormous size.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Animation
Süre : 97 dakika
Ülke : Birleşik Krallık Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Walt Becker
Senaryo : Jay Scherick, David Ronn, Blaise Hemingway, Justin Malen, Ellen Rapoport.
Müzik : John Debney
Görüntü Yönetimi : Peter Lyons Collister
Kurgu : Sabrina Plisco
Sanat Yönetimi : Allen Battino, Christopher Minard.
Oyuncular : Darby Camp, Jack Whitehall, Izaac Wang, John Cleese, Sienna Guillory, Tony Hale, David Alan Grier, Horatio Sanz, Paul Rodriguez, Russell Peters, Keith Ewell, Bear Allen-Blaine, Tovah Feldshuh, Jessica Keenan Wynn, Ty Jones, Russell Wong, Siobhan Fallon Hogan, Mia Ronn, Madison Smith, Madison Morris.
Yapımcı Firma : Paramount Pictures, Entertainment One, Kerner Entertainment Company, Scholastic Entertainment, New Republic Pictures, Walden Media.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır