Haftanın Yeni Filmleri 03.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.10.2021 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Wes Anderson
 

 

Fransız Postası
The French Dispatch

Fransız Postası, yönetmenin tabiriyle “yurtdışındaki bürolarda çalışan muhabirlere yazılmış bir aşk mektubu”. The New Yorker dergisinde yayımlanmış gerçek makalelerden esinlenen üç hikâyenin Wes Anderson tarzında, iç içe anlatıldığı film, Kansas merkezli hayali bir gazetenin Fransa'daki bürosunun son sayısının hazırlıklarını konu alıyor.

A love letter to journalists set in an outpost of an American newspaper in a fictional twentieth century French city that brings to life a collection of stories published in "The French Dispatch Magazine".

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Comedy Drama Romance
Süre : 107 dakika
Ülke : Almanya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Wes Anderson
Senaryo : Wes Anderson
Müzik : Alexandre Desplat
Görüntü Yönetimi : Robert D. Yeoman
Kurgu : Andrew Weisblum
Sanat Yönetimi : Matthieu Beutter, Loïc Chavanon, Kevin Timon Hill.
Oyuncular : Léa Seydoux, Timothée Chalamet, Saoirse Ronan, Elisabeth Moss, Tilda Swinton, Christoph Waltz, Edward Norton, Adrien Brody, Bill Murray, Owen Wilson, Willem Dafoe, Benicio Del Toro, Jeffrey Wright, Rupert Friend, Liev Schreiber, Fisher Stevens, Anjelica Huston, Frances McDormand, Jason Schwartzman, Griffin Dunne, Henry Winkler, Bob Balaban, Cécile de France, Lois Smith, Alex Lawther, Morgane Polanski.
Yapımcı Firma : American Empirical Pictures, Indian Paintbrush, Studio Babelsberg.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır