Haftanın Yeni Filmleri 10.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.09.2021 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Philipp Stölzl
 

 

Satranç
Schachnovelle
The Royal Game

Naziler tarafından hapsedilen bir avukat, Gestapo karargahına götürüldü. Nazi yetkilileriyle iş birliği yapmayı ve ele aldığı davalar hakkında bilgi vermeyi reddettiği için hücre hapsine gönderilen avukat, uğradığı psikolojik işkencelere dayanmak için satranca sığınır.

To withstand the psychological torture of the Gestapo, a lawyer imprisoned by the Nazis rescues himself in the world of chess.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama Thriller War
Süre : 110 dakika
Ülke : Almanya Avusturya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Philipp Stölzl
Senaryo : Eldar Grigorian
Müzik : Ingo Frenzel
Görüntü Yönetimi : Thomas W. Kiennast
Kurgu : Sven Budelmann
Sanat Yönetimi : Florian Reichmann, Ralf Schreck.
Oyuncular : Clemens Berndorff, Samuel Finzi, Gerhard Flödl, Luisa-Céline Gaffron, Rolf Lassgård, Andreas Lust, Oliver Masucci, Paul Matic, Lukas Miko, Birgit Minichmayr, Maresi Riegner, Julian Rohrmoser, Albrecht Schuch, Moritz von Treuenfels, Sebastian Winkler, Johannes Zeiler, Hans Peter Edlmayer.
Yapımcı Firma : Walker Worm Film
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır