Haftanın Yeni Filmleri 10.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.09.2021 - Kazakistan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kirill Serebrennikov
 

 

Petrov Grip Oldu
Petrovy v grippe
Petrov's Flu

Grip olan ve sürekli öksüren çizgi roman sanatçısı Petrov, arkadaşı Igor tarafından uzun bir yürüyüşe çıkarılır. Gerçekle fantezi arasında gidip gelen ilginç olaylar, art arda yaşanır. Sovyetlerin son döneminden günümüze uzanan film masal ile kabus arası bir Rusya portresi sunarken, hayal ve hakikatin hem gerçek hem de mecazi bir hastalığın pençesinde kabusa dönüştüğü fantastik bir aile romanı, beatnik bir Tolstoy eseri şeklinde niteleniyor.

A day in the life of a comic book artist and his family in post-Soviet Russia. While suffering from the flu, Petrov is carried by his friend Igor on a long walk, drifting in and out of fantasy and reality.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama Comedy Crime
Süre : 145 dakika
Ülke : Rusya Fransa Almanya İsviçre
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kirill Serebrennikov
Senaryo : Kirill Serebrennikov
Müzik : Igor Poptsov
Görüntü Yönetimi : Vladislav Opelyants
Kurgu : Yuriy Karikh
Sanat Yönetimi : Aija Skoromko
Oyuncular : Yuriy Borisov, Yuri Kolokolnikov, Yuliya Peresild, Chulpan Khamatova, Aleksandra Revenko, Semyon Serzin, Timofey Tribuntsev, Aleksandr Ilin, Sergey Dreyden, Ivan Dorn.
Yapımcı Firma : Hype Film, Logical Pictures, Bord Cadre Films, Arte France Cinéma, Charades.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 18+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır