Haftanın Yeni Filmleri 31.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.09.2019 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Marit Moum Aune
 

 

Minik Korsanlar Kayıp Elmas Peşinde
Kaptein Sabeltann og den magiske diamant
Captain Sabertooth and the Magic Diamond

Efsaneye göre Sihirli Elmas, her dolunayda sahibinin tüm dileklerini yerine getirir. Orman lordu, Maga Kahn'ın hayali, karanlık ormandan çıkabilmek ve gün ışığının tadını çıkarabilmektir. Kaptan Sabertooth’un ise tek dileği, gemisini altın ve mücevherlerle doldurmaktır. Minik Korsan Pinky sadece sessiz sakin bir hayat isterken, arkadaşı Veronica ise macera dolu bir yaşam arzulamaktadır. Bu arada Pinky’nin kayıp kardeşi Marco elması alıp kaçmayı başarmış, kızgın Maymun ordusunu peşine takmıştır. Kaptan Sabertooth ve adamlarının da Elmasın peşine düşmesiyle ormanda büyük bir kovalamaca başlar. Kayıp Elmasın peşinde macera dolu bir ada yolculuğu sizleri bekliyor!
Two young pirates on the search for a lost brother, a vampire with heavy sunburns, a shape shifting queen and a raging ape army. Captain Sabertooth will face plenty of challenges when he sets out to find a lost magic diamond.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Family
Süre : 81 dakika
Ülke : Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rasmus A. Sivertsen, Marit Moum Aune.
Senaryo : Terje Formoe, Karsten Fullu.
Müzik : Johannes Ringen
Görüntü Yönetimi : Todor Iliev
Kurgu : Kristian K. Wangen
Sanat Yönetimi : Olve Askim, Randi Vedeld.
Oyuncular : Seslendirme: Kyrre Haugen Sydness, Siri Skjeggedal, Leonard Valestrand Eike, Ida Leonora Valestrand Eike, Bartek Kaminski, Charlotte Frogner, Jon Øigarden, Tobias Santelmann, Trond Fausa, Jan Martin Johnsen, Kristoffer Olsen, Jonas Urstad, Laila Goody, Kari Simonsen, Kristin Grue.
Yapımcı Firma : Eirik Smidesang Slåen
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır