Haftanın Yeni Filmleri 31.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.10.2021 - Kazakistan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Will Sharpe
 

 

Louis Wain'in Renkli Dünyası
The Electrical Life of Louis Wain

Ressam, girişimci, mucit, boksör… Louis Wain hayatı boyunca ne yapmak istediyse başarır. Ancak hayatında yalnızca iki şeyi gerçekten sever. Karısı Emily ve evlat edindikleri sokak kedisi Peter. Hastalığı sırasında eşini gülümsetebilmek için yaptığı kedi resimleriyle büyük bir başarıya ve şöhrete ulaşan Louis Wain, hayatındaki en büyük kaybı yaşayınca yavaş yavaş deliliğe sürüklenmeye başlar. Onu hayatta tutan ise resimlere olan tutkusu olacaktır.
Biopic of the prolific English artist who rose to prominence at the end of the 19th century.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Biography Drama History
Süre : 111 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Will Sharpe
Senaryo : Will Sharpe, Simon Stephenson.
Müzik : Arthur Sharpe
Görüntü Yönetimi : Erik Wilson
Kurgu : Selina Macarthur
Sanat Yönetimi : Caroline Barclay, Thalia Ecclestone.
Oyuncular : Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Andrea Riseborough, Taika Waititi, Nick Cave.
Yapımcı Firma : Amazon Studios, Film 4, Shoebox Films, StudioCanal, SunnyMarch.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır