Haftanın Yeni Filmleri 15.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.12.2018 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Kevin Munroe
 

 

Troll: Kuyruklu Macera
Troll: The Tale of a Tail

Şrek ve Madagaskar’ın yaratıcısı ekibin ve Ninja Kaplumbağalar’ın yönetmeninin imzasını taşıyan “Troll: Kuyruklu Macera”, eğlenceli ve macera dolu bir animasyon. Kral Grom, ormandaki kötü kalpli bir düşman tarafından yakalanmış ve kuyruğu çalınmıştır. Kralın sevimli oğlu Trim, arkadaşları Freya ve Yin-Yan ile beraber zorlu bir serüvene atılıp babasını kurtarmak ve böylece krallık halkının mutlu yaşamının devam etmesini sağlamak zorundadır. Fakat bunu yapmak için sadece üç günleri vardır.
The troll prince Trym has only three days to save his father, King Grom, who has turned to stone and had his tail stolen by the evil presence in the forest. Trym and his companions must go on a wild and dangerous journey across the troll kingdom of Ervod to save his father's life and return the kingdom to its rightful ruler.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 90 dakika
Ülke : Norveç Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kevin Munroe, Kristian Kamp.
Senaryo : Suzanne Bolch, Johnny Carlsen, Paul Gerstenberger, Kristian Kamp, Jørn Kolsrud.
Müzik : Daniel Scott
Görüntü Yönetimi : Daniel Huertas Bustamante
Kurgu : Nadja Leblanc
Sanat Yönetimi : Cedric Schmitt
Oyuncular : Seslendirme: Sonja Ball, Wyatt Bowen, Mark Camacho, Richard M Dumont, Elana Dunkelman, Angela Galuppo, Stefan Gauthier, Rick Jones, Adam Nethercott, Terrence Scammell.
Yapımcı Firma : promo
İthalatçı Firma : Fabula Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır