Haftanın Yeni Filmleri 15.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.11.2020 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gabriel Range
 

 

Stardust
Stardust

Bowie’den önceki David ile Tanışın! Müzik tarihinin en büyük ikonlarından biri: Peki bu maskenin arkasındaki gerçek genç kimdi? 1971’de 24 yaşındaki David Bowie, Mercury Records yayıncısı Ron Oberman ile Amaerika’ya ilk yolculuğuna çıkar, ancak henüz kendisi için hazır olmayan bir dünyayla karşılaşır. Stardust, ilham veren anların perde arkasına bir bakış sunuyor.
Stardust will chronicle the young David Bowie's first visit to the US in 1971 - a trip that inspired the invention of his iconic alter ego Ziggy Stardust.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Biography Drama Music
Süre : 109 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gabriel Range
Senaryo : Christopher Bell, Gabriel Range.
Müzik : Anne Nikitin
Görüntü Yönetimi : Nicholas D. Knowland
Kurgu : Chris Gill
Sanat Yönetimi : Alder Dunlap
Oyuncular : Johnny Flynn, Marc Maron, Jena Malone, Derek Moran, Anthony Flanagan, Julian Richings, Aaron Poole, Monica Parker, Ryan Blakely, Gord Rand, Paulino Nunes, Richard Clarkin, Brendan J. Rowland, Jeremy Legat, Annie Briggs, Olivia Carruthers, Geoffrey McGivern, Lara Heller, Martin Askew, Dylan Roberts, Oliver Becker, James Cade, David Huband, Jorja Cadence, Gracie Robbin, Allie Dunbar, Tara Wink, Tanacia Reedon, Violetta Pioro, Milan Carmona, Roanna Cochrane, Myles Dobson, Kenzie Delo, Drew Moss, Liam Buckley.
Yapımcı Firma : Salon Pictures, Wildling Pictures.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır