Haftanın Yeni Filmleri 22.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.02.2021 - Polonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jesse V. Johnson
 

 

Cehennem Öfkesi: Ave Marie
Hell Hath No Fury

Kendi vatandaşları tarafından hain damgası yiyen Fransız Marie Dujardin çok zor durumdadır. Ona yardım eli uzatacak Amerikan askerleri kurtarılması karşılığında bir şart koşar. Marie’nin hayatta kalması için onları yerini bildiği altın zulasına götürmelidir.
Branded a traitor by her countrymen, French national Marie DuJardin is rescued by American soldiers on one condition: to survive, she must lead them to a cache of gold hunted by the Nazis, the French resistance, and the Americans alike.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Fransa Kazakistan Belarus
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jesse V. Johnson
Senaryo : Katharine Lee McEwan, Romain Serir.
Müzik : Sean Murray
Görüntü Yönetimi : Jonathan Hall
Kurgu : Matthew Lorent
Sanat Yönetimi : Ryan Kaercher
Oyuncular : Nina Bergman, Daniel Bernhardt, Timothy V. Murphy, Louis Mandylor, Dominiquie Vandenberg, Charles Fathy, Josef Cannon, Luke LaFontaine, Andrew Bering, Selkie Hom, Remi Bakkar, Terence J. Rotolo, Alina Andrei, Yavuz Topuz, Michael Thayer, Ruslan Ialgashev, Jesse V. Johnson, Erken Ialgashev, Sean Murray, Rene Raygoza Jr., Sebastian Feichtner, Erich Staudenaus, Ros Dudekov, Horst Kuhnert.
Yapımcı Firma : (Erken Lalgashev, İbragim Akdrashev)
İthalatçı Firma : CNP Film
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 18+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır