Haftanın Yeni Filmleri 22.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.04.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Yahya Al
 

 

Sihirli Orman: Peri Kraliçesi
Sihirli Orman: Peri Kraliçesi

Nazlı, Burak ve Emre yanlışlıkla girdikleri bu ormanın sihirli olduğunu fark ederler. Ormandan çıkmanın tek yolunun kraliçe Peri'yi kurtarmak olduğunu anlayan Nazlı, Burak ve Emre bir yandan kötü peri Heta'dan kaçarken deniz kızları, cüceler, haydutlar ve muhafızlar ile tarifsiz bir maceraya atılırlar. Kahramanlarımız kraliçe Peri'yi kurtarabilecekler mi?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation
Süre : 80 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Yahya Al, Sahavet Kaçulu.
Senaryo : Pusat Pirinççi, Rüzgar Yıldız, Feyza Temel.
Müzik : Mert Kara
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Yahya Al
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Pusat Pirinççi, Rüzgar Yıldız, Feyza Temel, Sahavet Kaçalı.
Yapımcı Firma : Skypic Films (Yahya Al)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 6A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır