Haftanın Yeni Filmleri 29.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.04.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hakan Gürtop
 

 

Annemin Zamanı
Annemin Zamanı

Zehra Ana, yetmişli yaşlarda sağlık sorunları olan ve hayatının büyük bir kısmını köyde geçirmiş bir kadındır. Aile üyelerinin tamamı şehre yerleştiği için o da artık şehirde yaşamaktadır. Aile geleneği icabı en büyük erkek oğlu Kerim’le yaşamaktadır. Zehra Ana’nın hastalığı artık alzheimere dönmüştür.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hakan Gürtop
Senaryo : Sadık Güneş
Müzik : Turgay Pişkin
Görüntü Yönetimi : Cidal Rıza Canpek
Kurgu : Mesut Ulutaş
Sanat Yönetimi : Hasan Biçer
Oyuncular : Uğur Çavuşoğlu, Meriç Başaran, Gonca Yakut, Kemal Denizci, Serkan Ekşioğlu, Cihan Korkmaz, Özlem Gündoğdu, Başak Polat, Volkan Benli, Alper Tazebaş, Alper Ulusoy, Göksu Eser, Furkan Kartal, Alper Şenkal, Musa Güzel.
Yapımcı Firma : Uz Ay Yapım (Tuğrul Öztürk)
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 10A 10A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır