Haftanın Yeni Filmleri 29.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.04.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Hakan Aydın
 

 

Yakaza: Zehirli Kabile
Yakaza: Zehirli Kabile

Yılların sönmeyen intikam ateşi yıllar sonra aileyi bulur ve kötülükler ve karanlığın acımasız yüzü üzerlerine çöker mutlu aile birden tek tek dağılmaya başlar aile bu kabustan kurtulmak için arayışa girerler ve sonucu hüsranla biter.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hakan Aydın
Senaryo : Eyüp Aydın
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Eyüp Aydın, Bülent Terzioğlu.
Kurgu : Serkan Dinç
Sanat Yönetimi : Hakan Aydın
Oyuncular : Dilara Ayata, Hakan Aydın, Ayşegül Kaygusuz, Şükran Çağman, Mismis Özkan.
Yapımcı Firma : Mollywood Yapım (Hakan Aydın)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır