Haftanın Yeni Filmleri 29.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.01.2022 - Mısır)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Peter Mimi
 

 

Zeko İçin
For Ziko
Men Agl Ziko

Sıradan bir ailenin sıradan bir çocuğu olan Zeko yanlışlıkla “Ülkenin En Zeki Çocuğu” yarışmasına katılma şansı kazanır. Umut ve istekle dolu tüm aile, macera ve komikliklerle dolu iki günlük bir yolculuğa çıkarlar. 
Zeko, the only child from a dysfunctional family, has won a chance to compete in a contest for smartest kid in the country. Filled with hope, whole family sets out on a two day road trip.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy Family
Süre : 95 dakika
Ülke : Mısır
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peter Mimi
Senaryo : Youssef Emad, Mostafa Hamdy, Ahmed Mohamed Salem.
Müzik : Radwa Alaa
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Ahmed Fayez
Sanat Yönetimi : Ahmed Bakhit
Oyuncular : Kareem Mahmoud Abdel Aziz, Menna Shalabi, Amr Abdulgalil, Dalia Abdelghany, Hamad Almutaani, Kamilia Assem, Sabrine Cherif, Wael El-Awni, Salma Ezz Eldein, Ahmed Farag, Taha Farrag, Mahmood Hafez, Mahmoud Khattab, Mido Magdy, Samar Morsi, Ahmed Mounir, Mohamed Nagia, Fady Naguib, Mohamed Naiem, Adham Yasser Sayed, Ahmed Seman, Ahmed Shawky Shaheen.
Yapımcı Firma : Synergy Films
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır