Haftanın Yeni Filmleri 06.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.05.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Osman Silahyürekli
 

 

The Bağcılar
The Bağcılar

Film, yaşadıkları muhitte uyuşturucu satılmasına karşı savaş açan bir grup arkadaşın hikâyesini anlatıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Osman Silahyürekli
Senaryo : Bayram Arslan
Müzik : Ömer Samet Kılıç
Görüntü Yönetimi : Soner Buvan
Kurgu : Hakan Hücum
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Bayram Arslan, Su Öykü Eser , Murat Çetin , Ümit Akdemir, Yakup Deniz, Dilara Kalaycı, Mehmet Kılıçoğlu , Ferdi Demir, Serhat Özgül , Hakan Sönmez, Nihat Kurt , Murat Oğuz, Fatih Demir, Cebrail Akman,, Burhan Arslan, Batuhan Bağış, Habip Yasincan Aykul, Tolga Türkmen , Dilek Yazan, Murat Korkmaz , Nuri Osman Güneyel, Nuraydın Demir, Halit Gezer, Yusuf Yıldırım, Yusuf Ceran, Hasan Oğuzhan Güngör , Kaan Kasım Tüylü, Oğuzhan Kuru, Şuayip Gemici, Sezai Öztürk, Atakan Kulaçatan, Selim Bahçetepe, Fatih Oktokalı, İhsan Kaya, Erkan Can, Ertan Sabah, Selim Erdoğan.
Yapımcı Firma : Yakamoz Film (Bahadır Atay)
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır