Haftanın Yeni Filmleri 13.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.12.2021 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Seong-Hu Park
 

 

Juijutsu Kaisen 0: The Movie
Gekijouban Jujutsu Kaisen 0
Juijutsu Kaisen 0: The Movie

Yuta Okkotsu, son derece güçlü bir Lanetli Ruh'un kontrolünü ele geçiren ve gücünü kontrol etmesine ve ona göz kulak olmasına yardımcı olmak için Jujutsu Büyücüleri tarafından Tokyo Prefectural Jujutsu Lisesi'ne kaydolan bir lise öğrencisidir.
Yuta Okkotsu, a high schooler who gains control of an extremely powerful Cursed Spirit and gets enrolled in the Tokyo Prefectural Jujutsu High School by Jujutsu Sorcerers to help him control his power and keep an eye on him.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Action Fantasy
Süre : 105 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Seong-Hu Park
Senaryo : Hiroshi Seko, Gege Akutami.
Müzik : Alisa Okehazama, Yoshimasa Terui, Hiroaki Tsutsumi.
Görüntü Yönetimi : Teppei Ito
Kurgu : Benjamin Faure, Tadashi Hiramatsu.
Sanat Yönetimi : Tadashi Hiramatsu
Oyuncular : Seslendirme: Chinatsu Akasaki, Aya Endô, Kana Hanazawa, Show Hayami, Yu Hayashi, Satoshi Hino, Marina Inoue, Shizuka Itô, Mitsuo Iwata, Subaru Kimura, Mikako Komatsu, Rie Kugimiya, Takaya Kuroda, Risae Matsuda, Satsumi Matsuda.
Yapımcı Firma : TOHO animation
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır