Haftanın Yeni Filmleri 13.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.10.2020 - Tayland)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Tomer Eshed
 

 

Ejderham ve Ben
Drachenreiter
Dragon Rider / Firedrake the Silver Dragon

Cornelia Funke’nin dünyaca ünlü romanından sinemaya uyarlanan Ejderham Ve Ben, genç gümüş ejderha Ateş Drake ile Ben adlı bir çocuğun dostluğunu konu alıyor. Diğer ejderhaların rahat yaşayabileceği ve kimsenin bulamayacağı Cennet Vadisi’ne ulaşmak için Himalayalar’da dostlarıyla muhteşem bir serüvene çıkıyorlar!
A young silver dragon teams up with a mountain spirit and an orphaned boy on a journey through the Himalayas in search for the Rim of Heaven.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 90 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tomer Eshed
Senaryo : Cornelia Funke, Johnny Smith.
Müzik : Stefan Maria Schneider
Görüntü Yönetimi : Olaf Aue
Kurgu : Jens Prausnitz
Sanat Yönetimi : Alexander Pohl
Oyuncular : Seslendirme: Patrick Stewart, Freddie Highmore, Felicity Jones, Thomas Brodie-Sangster, Nonso Anozie, Meera Syal, Sanjeev Bhaskar, Alex Norton, Stephen Hogan, Peter Marinker, William Vanderpuye, Glenn Wrage, Eric Meyers, David Brooks, Ewan Bailey, Alison Dowling, Glen McCready, Jimmy Hilbbert.
Yapımcı Firma : Constantin Film, Able & Baker, Cyborn Lumatic, Rise Pictures.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır