Haftanın Yeni Filmleri 27.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.02.2022 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Ben Stassen, Benjamin Mousquet.
 

 

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera
Chickenhare and the Hamster of Darkness

Chickenhare and the Hamster of Darkness, ünlü bir tavşan maceracısı olan Kral Peter tarafından evlat edinilen, yarı tavuk ve yarı tavşan olarak dünyaya gelen genç bir kahraman olan Chickenhare'ın maceralarını takip ediyor. Farklılıklarına rağmen uyum sağlamaya ve sevildiğini hissetmeye istekli olan Chickenhare, ne kadar sakar olursa olsun maceraya saplantılıdır. Krallığın en büyük kötü adamı hapisten kaçıp babasını devirmekle tehdit ettiğinde Chickenhare, alaycı bir kaplumbağa olan Abe ve dövüş sanatları uzmanı bir kokarca olan Meg ile birlikte destansı bir maceraya atılır.
Young Chickenhare is the adopted son of King Peter, a famous adventurer. Part chicken and part hare, he has a really tough time growing up and disguises himself as a hare to avoid the mockeries of his peers. When the day of the Royal Adventurer Society trials comes, Chickenhare, hampered by his disguise, fails miserably. But he is determined to grab a second chance and find the Scepter of the Hamster of Darkness, before his evil Uncle Lapin. The Scepter will give immense power to its holder. If Lapin gets hold of it, he will be unstoppable. Accompanied by his faithful servant Abe, a sarcastic turtle, and Meg, a martial arts expert skunk, he sets of on an epic and initiatory quest.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation
Süre : 91 dakika
Ülke : Belçika Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Benjamin Mousquet, Ben Stassen.
Senaryo : David Collard
Müzik : Emmanuel Deletang
Görüntü Yönetimi : Magali Rigaudias
Kurgu : Roland Franck, Gaby Batifol, Justine Pascal.
Sanat Yönetimi : Inge van der Veen, Charlotte Boisson.
Oyuncular : Seslendirme: Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Mark Irons, Donte Paris.
Yapımcı Firma : Dark Horse Comics (Caroline Van Iseghem, Matthieu Zeller)
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır