Haftanın Yeni Filmleri 27.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.04.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Michaela Pavlátová
 

 

Benim Güneşli Maad'ım
My Sunny Maad

Genç bir Çek kadın olan Herra, bir Afgan olan Nazir’e aşık olduğunda, ne Taliban sonrası Afganistan’da onu nasıl bir hayatın beklediğinden ne de dahil olmak üzere olduğu aileden haberdardır. Liberal bir büyükbaba, son derece zeki, evlat edinilmiş bir çocuk ve kocasının şiddet dolu pençesinden kurtulmak için her şeyi yapacak olan Freshta da dahil olmak üzere onu hiç tahmin edemeyeceği bir hayat beklemektedir.
When Herra, a Czech woman, falls in love with Nazir, an Afghan man, she has no idea about the life that awaits her in post-Taliban Afghanistan, nor about the family she is about to join.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Drama
Süre : 81 dakika
Ülke : Çekya Fransa Slovakya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michaela Pavlátová
Senaryo : Ivan Arsenyev, Yaël Giovanna Lévy.
Müzik : Evgueni Galperine, Sacha Galperine.
Görüntü Yönetimi : Franck Bonay
Kurgu : Evzenie Brabcová
Sanat Yönetimi : Michaela Pavlátová
Oyuncular : Zuzana Stivínová, Shahid Maqsoodi, Shamla Maqsoodi, Mohammad Aref Safai, Maryam Malikzada, Hynek Cermák, Ivan Trojan, Miroslav Krobot, Berenika Kohoutová, Daniela Kolárová, Eliska Balzerová, Haji Gul Aser, Elizabeth Wautlet.
Yapımcı Firma : Negativ Film
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır