Haftanın Yeni Filmleri 03.06.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.08.2020 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Xavier Giacometti
 

 

Yakari
Yakari le film
Yakari: A Spectacular Journey

Siu kabilesinden olan küçük Yakari, bir türlü uysallaştırılamayan asi at Şimşek’in peşinden giderken Büyük Kartal’la karşılaşır. Kartal'ın ona verdiği tüy sayesinde artık hayvanlarla konuşup onları anlamaya başlamıştır. Yakari, tüm inatçılığına rağmen Şimşek’i ikna edip onunla dost olmayı başarır ve yeni dostuyla birlikte kabilesini geri bulmak üzere bir yolculuğa çıkar.
Yakari is a young Sioux, courageous and free as a bird, who lives with his tribe in the Great Plains. He has a totem, Great Eagle, who gave him a secret gift: he can both talk to and understand animals! With his pony Little Thunder and his friends Rainbow and Buffalo Seed, our young hero explores the wild nature of North America and tries to understand its secrets.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation
Süre : 82 dakika
Ülke : Belçika Fransa Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Toby Genkel, Xavier Giacometti.
Senaryo : Xavier Giacometti
Müzik : Guillaume Poyet
Görüntü Yönetimi : Julien Belloteau, Timo Berg.
Kurgu : Pascal Bussmann
Sanat Yönetimi : Felix Presch, Thomas Wellendorf.
Oyuncular : Seslendirme: Diana Amft, Patrick Bach, Carla Becker, David Berton, Oliver Boettcher, Anika Bollmann, Achim Buch, Mia Diekow, Oscar Douieb, Florentine Draeger, Sascha Draeger, Julia Foelster, Michael Groetzsch, Volker Hanisch, Marek Harloff, Matthias Klimsa, Holger Mahlich, Balou Martin, Kai H. Moeller, Michaela Mylo, Tim Niebuhr, Michael Prelle, Kathleen Renish.
Yapımcı Firma : Dargaud Média, WunderWerk, Belvision .
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır