Haftanın Yeni Filmleri 03.06.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.06.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Burak Çelik
 

 

Semur 3: Kıyamet-i Cin
Semur 3

Serinin üçüncü filminde; eşi intihar eden Murat, köy evine gidip psikolojik bunalımını biraz olsun hafifletmeye karar verir ancak onu yalnız bırakmak istemeyen iş arkadaşları Mesut, Sevda ve Sinem de sürpriz yaparak peşlerinden gider. Bu ziyaret felaketleri de beraberinde getirecektir. Bu sıra dışı olayları ve felaketleri bastırmak için Mesut eve bir hoca getirmeye karar verir. Ancak olaylar şimdi daha da içinden çıkılmaz bir hal alır... Çünkü Geçmiş hiç bir zaman masum değildir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 87 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Burak Çelik
Senaryo : Burak Çelik
Müzik : Ekrem Düzgünoğlu
Görüntü Yönetimi : Bülent Terzioğlu
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Aslıhan Çevik
Oyuncular : Zülfü Hamit Altın, Volkan Başaran, Mehmet Ali Çatal, Gizem Tan, Osman Cavcı.
Yapımcı Firma : BMS Film
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır