Haftanın Yeni Filmleri 17.06.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.08.2021 - İsviçre)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Julien Fournet
 

 

Asi Prenses
Pil's Adventures
Les Aventures de Pil

Küçük bir yetim olan Pil, sokaklarda yaşamakta ve tahtı ele geçiren kötü kral Tristain'in kalesinden yiyecek çalarak karnını doyurmaktadır. Bir gün, onu kovalayan gardiyanlardan kaçmak için bir prenses elbisesi giyerek kılık değiştirir. Burada, tahtın varisi ve bir büyünün kurbanı olan Roland'ı kurtarmak için çılgın bir maceraya atılır.
Pil, a little orphan, lives in the streets of the city of Roc-en-Brume. With her three tamed weasels, she survives by going to steal food from the castle of the sinister regent Tristain, who usurps the throne. One fine day, to escape the guards chasing her, Pil disguises himself by putting on a princess dress.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure Fantasy
Süre : 89 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Julien Fournet
Senaryo : Julien Fournet
Müzik : Olivier Cussac
Görüntü Yönetimi : Alexis Artaud
Kurgu : Magali Batut, Hélène Blanchard, Jean-Christian Tassy.
Sanat Yönetimi : Benoît Daffis, Sophie Lamant.
Oyuncular : Seslendirme: Kaycie Chase, Paul Borne, Julien Crampon, Pierre Tessier, Gauthier Battoue, Barbara Tissier, Emmanuel Curtil, Enrique Carballido, Laurent Maurel, Martine Irzenski, Jérémy Prévost.
Yapımcı Firma : TAT Productions
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır