Haftanın Yeni Filmleri 17.06.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.06.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gökhan Murat Toktamışoğlu
 

 

Son Seans: MTTH
Son Seans: MTTH

Kamyonu ile nakliye işleri yapan Selim’in çocukluğu katı bir babanın ellerinde geçmiştir. Babasından korkarak ve dayaklarla zorbalıkla geçen çocukluğu onu korumaya çalışan annesine rağmen Selim’in psikolojisinde büyük hasarlar yaratmıştır. Fobileri ele alan korku üçlemesinin son filmi olan ikinci seans; yalnızlık, ölüm, diri diri gömülme ve yağmur su fobilerini ele alıyor. Şoför Selim rutin hayatını fobilerinden kaçarak ve kendine özgü çözümleriyle yaşarken bir yolculuk esnasında ard arda tetiklenen fobileriyle beraber kendini gecenin karanlığında ıssız bir ormanda korkularından kaçmaya çalışırken bulacak ancak başarılı olabilecek mi Selim’in babasıyla geçirdiği anların kabusları ya gerçekse? Ya babası ölmediyse?  Çocukluğunuzda çok korktuğunuz babanız yetişkinliğinizde kabusunuz olursa ne yaparsınız? Tüm bunların yanında ıssız ormanda peşinizde olan iki kişiden kaçmaya çalışmak ve fobilerinizle de yüzleşmek zorunda olmak kolay değil. Hayatta kalmaya çalışırken toprak altında karşılaşacağınız sesler ve yüzler ölümle burun buruna gelmek ve acı verici ölüm anları izleyenlere korku dolu anlar yaşatacak. Gerçekle fobilerin birbirine karıştığı ıssız ormanda Selim peşindekilerden kurtulacak ve fobilerinin üstesinden gelebilecek mi? Korku gerilim türüne farklı bir bakış açısı getiren Son Seans sinema salonlarında acı ve kanlı korku ve gerilim dolu sahneleriyle sizleri bekliyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 60 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Gökhan Murat Toktamışoğlu
Senaryo : Gökhan Murat Toktamışoğlu
Müzik : Fırat Haznedaroğlu
Görüntü Yönetimi : Ulaş Zeybek
Kurgu : Onur Ergüven
Sanat Yönetimi : Can Mutluca, Bozkurt Göbeloğlu.
Oyuncular : Serhat Üstündağ, Binali Münüklü, Hatice Düşdegör, Berk Toktamışoğlu, Mehmet Cerrahoğlu, Ulvi Yiğit.
Yapımcı Firma : HANN Yapım (İlkem Şahin)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 18+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır