Haftanın Yeni Filmleri 24.06.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.02.2022 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Scott Derrickson
 

 

Siyah Telefon
The Grabber
The Black Phone

Bir çocuk katili tarafından kaçırıldıktan ve ses geçirmez bir bodrumda kilitlendikten sonra, on üç yaşındaki bir çocuk, katilin önceki kurbanlarından bağlantısız bir telefondan aramalar almaya başlar.
After being abducted by a child killer and locked in a soundproof basement, a 13-year-old boy starts receiving calls on a disconnected phone from the killer's previous victims.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 102 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Scott Derrickson
Senaryo : Scott Derrickson, C. Robert Cargill.
Müzik : Amir Bengard
Görüntü Yönetimi : Brett Jutkiewicz
Kurgu : Frédéric Thoraval
Sanat Yönetimi : Patti Podesta
Oyuncular : Ethan Hawke, Jeremy Davies, James Ransone, Madeleine McGraw, Banks Repeta, Mason Thames, Kellan Rhude, Braxton Alexander, J. Gaven Wilde, E. Roger Mitchell, Ron Blake, Reagan Shumate, Andrew Farmer, Robert Fortunato, Brady Hepner, Jacob Moran, Kristina Arjona, Brady Ryan, Lukas Colagross, Hailey Nicole Ralston, Tristan Pravong, Bay Allebach.
Yapımcı Firma : Universal Pictures, Blumhouse Productions, Crooked Highway.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır