Haftanın Yeni Filmleri 22.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2022 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Sophia Banks
 

 

Çıkış Yok
Black Site

Var olmayan bir yerde kapana kısıldığınızda kimden yardım istersiniz Çok gizli askeri bir üsteki görevliler,hücresinden kaçan ve herkesi birer birer öldürmeye başlayan zeki ve kötü şöhretli mahkûmHatchet'e karşı giriştikleri kedi-fare oyununda hayatta kalmak için savaşmalıdır.
A group of officers based in a labyrinthine top-secret must fight for their lives against Hatchet, a brilliant and infamous high-value detainee. When he escapes, his mysterious and deadly agenda has far-reaching and dire consequences.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Thriller
Süre : 92 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sophia Banks
Senaryo : John Collee, Jinder Ho.
Müzik : Patrick Savage, Holeg Spies.
Görüntü Yönetimi : Donald M. McAlpine
Kurgu : Scott Gray
Sanat Yönetimi : Matthew Putland
Oyuncular : Michelle Monaghan, Jai Courtney, Jason Clarke, Uli Latukefu,Lucy Barrett, Pallavi Sharda, Todd Lasance, Phoenix Raei, Logan Huffman, Lincoln Lewis, Molly Wright, Fayssal Bazzi, Joey Vieira, Pacharo Mzembe, Debora Tamay, Simon Elrahi, Jacob Turner, Roberto Zenca, Leo Stripp, Jordan Murphy.
Yapımcı Firma : Asbury Park Productions, Story Bridge Films, MEP Capital.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır