Haftanın Yeni Filmleri 29.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.07.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Umut Ertek
 

 

Mini Fenomen
Mini Fenomen

Mini Fenomen, 'youtuber' olmaya çalışan bir çocuk ve onun en yakın arkadaşı aynı zamanda menajeri olan kankasının başından geçen ilginç ve trajikomik hikayesi...
The film tackles the funny struggles of Sacit, a boy who wants to be a Youtuber and works for it, and who is both his buddy and also his manager.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Comedy Family
Süre : 81 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Umut Ertek
Senaryo : Umut Ertek
Müzik : Mustafa Arapoğlu
Görüntü Yönetimi : Aşkın Sağiroğlu, Enes Hakan Tokyay.
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Aytekin Kurt
Oyuncular : Talha Tosun, Atilla Emirhan Kırık, Öykü Şahin, Özcan Melek, Sait Yüksel, Merve Gül Koçak.
Yapımcı Firma : Nartugan Film, Hamdi bor 34 Ajans. (Erol Aydın, Hamdi Bor)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır