Haftanın Yeni Filmleri 29.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.04.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Toprak Sergen
 

 

Bir Türk Masalı
Bir Türk Masalı

Karanlık tarafın etkisinde kalan ve lanetlenen üç çocuk,  Aydınlık tarafa geçebilmek için üç koşulu yerine getirmek zorundadır. Yolları engeller ve tehlikelerle doludur. Ama başarırlarsa üç güzel prenses beklemektedir kendilerini. İyilik yapan hep iyilik bulacaktır

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Family Fantasy Romance Animation
Süre : 86 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Toprak Sergen
Senaryo : Başak Duru, Toprak Sergen.
Müzik : Cengiz Köroglu
Görüntü Yönetimi : Vedat Demir
Kurgu : Gökçe Bilgin Kılıç
Sanat Yönetimi : Yeliz Çiçek Çinelioğlu
Oyuncular : Burak Sergen, Cemal Hünal, Amine Gülşe, İclal Aydın, Doruk Sarıduman, Orçun İynemli, Ege Aydan, Caner Kadayıfçı, Aslı İnandık, Ahmet Mekin, İzzet Günay, Suna Selen, Kayhan Yıldızoğlu, Füsun Erbulak.
Yapımcı Firma : Raf Prodüksiyon (Toprak Sergen)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır