Haftanın Yeni Filmleri 29.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.07.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Doğuş Arslan
 

 

Akıl Bozan
Akıl Bozan

Akıl Bozan, kendilerini beklenmedik durumların içinde buşan bir kadın ve bir erkeğin hikayesini konu ediyor. Kendilerine verilen görevi yerine getirmeye çalışan bir kadın ve bir erkek, işler beklenmedik bir şekilde yoldan çıkınca, bir psikopatın eline düşer.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Doğuş Arslan
Senaryo : Muammer Maden
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Rıdvan Ahmet
Kurgu : Vedat Karadeniz
Sanat Yönetimi : Güldeniz Açıkel
Oyuncular : Elif Çapkın, Tolga Bengü, Emel Başkan, Ergülcan Akıncıoğlu, Seçil Çiftçi, Haydar Bilim, Ali Orhun Köseoğlu, Emel Başkan.
Yapımcı Firma : Skypic Films, Nazin Medya. (Mustafa Nebi Filik)
Dağıtımcı Firma : Skypic
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır