Haftanın Yeni Filmleri 29.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.07.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Raziye Sultan
 

 

Hawar 2
Hawar 2

Pelin 27 yaşlarında, 34 yaşındaki bir yazar ile aşk evliliği yapmıştır. Mütevazi bir yaşamları vardır. Hakan’ın tek hedefi zengin olmak ve bir oğlu olmasını ister fakat Pelin’in çocuğu olmuyordur, Hakan’ın haberi olmadan Pelin annesi aracılığı ile bir hocaya giderler ve çocuğunun olması için kendine çok gizli ve tehlikeli bir tılsım yaptırır. Pelin çocuğunun kız olmasını istiyordur. Hakan arkeolog arkadaşı ile tesadüfen kazıya giderler. Hakan’ın  bulduğu bir biblo ile kendisini inanılmaz bir kabusun içerisinde bulurlar. İki aylık karısını evde bırakıp kazıya giden Hakan dört gün sonra çocuğunun doğduğunu görür.
What goes through the couple of Hakan and Pelin, who want to have a child, after Pelin makes a talisman for it. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 70 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Raziye Sultan
Senaryo : Raziye Sultan
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ayşenur Keskin, Engin Kahya, Hüseyin Beken, Tuğba Bayrak, Musa Zur, Gamze Çoban, İsa Zur.
Yapımcı Firma : Gizem Tan
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır