Haftanın Yeni Filmleri 05.08.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.05.2020 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Tal Lazar
 

 

Doğmamış
The Unborn

Eski bir fabrikada garip ve esrarengiz açıklanamayan çeşitli olaylar yaşanmaktadır. İki güvenlik görevlisi fabrikada yaşanan korkunç olaylarla mutlaka yüzleşmek zorundadırlar. Gelecekte anne olacak Tiffany ve ona gizlice aşık olan Joey. Birilerinin hem Tiffany’nin doğmamış çocuğu için, hem de Joey için ölümcül planları vardır.
Strange, unexplained events unfold at an old factory. Two security guards must come to terms with reality: Tiffany as a future mother, and Joey who is secretly in love with her. But someone has other plans for both as well as Tiffany's unborn child.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 76 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tal Lazar
Senaryo : Danny Matier
Müzik : Yuval Semo
Görüntü Yönetimi : Hana Kitasei
Kurgu : Jon Branden
Sanat Yönetimi : Alec Addalia
Oyuncular : Manni L. Perez, Chris Bellant, Jesse R. Tendler, Clifton Samuels, Brian David Tracy, Asher Edgecliffe-Johnson, Dameka Hayes, Carys McGrory, J. Richey Nash, Deborah Stile.
Yapımcı Firma : MiLa Media, Giant Hunter Media, Mor Productions.
İthalatçı Firma : Karavan Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır