Haftanın Yeni Filmleri 05.08.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.03.2022 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Susumu Yamaguchi
 

 

Doraemon Filmi: Nobita'nın Küçük Yıldız Savaşları 2021
Doraemon: Nobita no Ritoru sutâ wôzu 2021
Doraemon Movie: Nobita's Little Star Wars 2021

Yaz tatili devam ederken bir gün, Nobita'nın aldığı küçük bir roketten Papi adında avuç içi büyüklüğünde minicik bir uzaylı belirir. Uzayda küçük bir gezegen olan Pirika'nın başkanıdır ve isyancılardan kaçmak için Dünya'ya gelmiştir. Doraemon ve arkadaşları, Papi'nin küçük boyutuna şaşırırlar, ancak gizli "Küçük Işık" aracını kullanarak birlikte oynadıkça yavaş yavaş arkadaş olurlar. Ancak balina şeklindeki bir uzay savaş gemisi dünyaya gelir ve Papi'yi yakalamak için Doraemon, Nobita ve diğerlerine saldırır. Herkes bu işe karıştığı için kendini sorumlu hisseden Papi, isyancılara karşı koymaya çalışır. Doraemon ve arkadaşları, Papi'yi ve evini korumak için Pirika gezegenine giderler.
One day, Nobita picks a small rocket from which a small-sized humanoid alien Papi comes out. He came from the planet named 'Pirika' to the Earth to escape from the PCIA army of his planet. At the very beginning, Doraemon and his friends were confused by the small size of Papi, but with the gadget "Small Light", they became small and play together. However, the whale-shaped battleship, who chased Papi and came to the Earth, attacks Doraemon and Nobita to catch Papi. Papi blames himself for having involved everyone, but he tries to fight against the PCIA army. In order to protect Papi and his planet Pirika, Doraemon and his friends go to Pirika.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Action
Süre : 108 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Susumu Yamaguchi
Senaryo : Dai Sato
Müzik : Takayuki Hattori
Görüntü Yönetimi : Shin Yamaguchi
Kurgu : Shin Yamaguchi
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Elif Koç, Nuray Avcı, Ümit Belen, Çağıl Özdemir, Selen Severcan, Wasabi Mizuta, Megumi Ohara, Yumi Kakazu, Subaru Kimura, Tomokazu Seki.
Yapımcı Firma : Shin Ei Animation
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır