Haftanın Yeni Filmleri 02.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.08.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jessica M. Thompson
 

 

Davet
The Invitation

Bildiği başka bir akrabası olmayan Evie (Nathalie Emmanuel) annesinin ölümünden sonra DNA testi yaptırır... Test sonucunda uzun zamandır kayıp olan ve sahip olduğunu hiç bilmediği bir kuzeni olduğunu keşfeder. Varlığını yeni öğrendiği ailesi tarafından İngiliz kırsalında gerçekleşecek gösterişli bir düğüne davet edilen kadın, burada yakışıklı aristokrat ev sahibi ile yakınlaşır, ancak ailenin geçmişindeki çarpık sırlar ve akrabalarının cömertliklerinin ardındaki rahatsız edici niyet ortaya çıktıkça masal gibi bir yolculuk, hayatta kalma mücadelesine dönüşür.
After the death of her mother and having no other known relatives, Evie (Nathalie Emmanuel) takes a DNA test...and discovers a long-lost cousin she never knew she had. Invited by her newfound family to a lavish wedding in the English countryside, she's at first seduced by the sexy aristocrat host but is soon thrust into a nightmare of survival as she uncovers twisted secrets in her family's history and the unsettling intentions behind their sinful generosity.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 105 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Macaristan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jessica M. Thompson
Senaryo : Blair Butler
Müzik : Dara Taylor
Görüntü Yönetimi : Autumn Eakin
Kurgu : Tom Elkins
Sanat Yönetimi : Jiri Karasek, Alistair Kay, Andrew Orlando.
Oyuncular : Nathalie Emmanuel, Thomas Doherty, Stephanie Corneliussen, Alana Boden, Sean Pertwee, Hugh Skinner, Virág Bárány, Courtney Taylor, Kata Sarbó, Jeremy Wheeler, Carol Ann Crawford, Elizabeth Counsell, Scott Alexander Young, András Korcsmáros, Christine Grace Szarko, Stephen Saracco.
Yapımcı Firma : Screen Gems, Mid Atlantic Films.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır